BIBLIOTEKSBORD, engelsk stil, sent 1800-tal.

Mahognyfanér. Tredelad fot med tassar och hjul. Rund form. Diam 55, höjd 75.

Slitage. Fläckar. Lagningar. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK