354466

ARMBANDSUR, 18k guld, Jaeger-Le Coultre "Club".

Urets diam ca 3,4. Senare armband. Baksida med gravyr.

Bruksslitage. Glas med repor. Uppdragningsknapp saknas. Funktionen ej kontrollerad. Urtavlan något missfärgad.

Lähtöhinta
4 000 SEK