TRÄDGÅRDGRUPP, sk Grenmöbler, 3 delar, 1900-tal.

Karmstol, soffa l ca170, bord l 110 b 85 h 70.

Slitage. Skador. Ostadiga. Lösa delar.

Lähtöhinta
4 000 SEK