FÅTÖLJER, ett par, 1920-30-tal.

Fanerade med bl a infärgad björk. Svängda tassfötter. Klädda i gråblå plysch, spikhäftade. H 74.

Hårt slitage, skador, repor, fläckar, flera spikar saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK