KLAFFBORD, engelsk stil, 1800-tal.

Två nerfällbara klaffar. Två lådor på kortsidorna. Fyrdelad fot med mässingsbeklädda fötter på hjultrissor. Nyckel. L 106, b 61 (tot ca 127), h 75.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK