356014

RINGAR, 4 st, 18K guld. Tot vikt ca 16g.

Vigselringar samt ring med tre mindre pärlor st 16,25/51.
Ring, st 17/53.

Bucklor. Slitage.

Lähtöhinta
2 700 SEK