Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

STOLAR, 5+1 st, Biedermeier/stil, 1800-tal samt 1900-tal.

Sabelformade framben. Genombruten ryggdekor. Kläddsits .

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Maskstunget. En stol av senare tid.

Lähtöhinta
3 000 SEK