Gavin Tremlett

(Yhdistynyt kuningaskunta, Syntymävuosi 1977)
Gavin Tremlett

GAVIN TREMLETT. Oil on canvas. Sign Gavin Tremlett and dated 2006.

"Toby". 91 x 65,5 cm.

Obetydligt ytsmuts och obetydligt slitage längs de yttre kanterna.

Alkuperä - Provenienssi

Chung King Project, Los Angeles.

Näyttelyt

Chung King Project, Los Angeles, "Icons", 2006.

Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet