FILMKAMERA, Zeiss Ikon Movikon 8, Tyskland, omkr 1900-talets mitt.

Med objektiv Movitar 1:1,9, f=10 mm. Originalväska samt instruktionsbok medföljer. L ca 14,5.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Väska med nötskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK