SKÅL, silver, London 1891. Totalvikt ca 595 g

Rund skål på rund fot. Floral reliefdekor. Diam ca 20,5, höjd ca 14.

Bruksslitage, repor och smärre bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK