Evert Lindfors

(Ruotsi, 1927-2016)
Evert Lindfors
(Ruotsi, 1927-2016)

EVERT LINDFORS, skulptur, monogramsign.

Gips. Kvinnohuvud, delvis bemålad, monterad på två träsocklar. H inkl socklar 25.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet