Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Anna Kleberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Anna Kleberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Ford Shelby 500 GT Cobra-67", 1999

Signed Anna Kleberg and numbered 2/4 and dated 1999. C-Print mounted on aluminum and laminated 50 x 62 cm.

God kondition. Mindre buckla i övre vänster hörn, ca 1 cm. Smärre repor, främst i nedre vänster hörn.

Alkuperä - Provenienssi

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet