Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
359558

FICKUR, doublé, Atlas Watch Co, 1900-talets första hälft.

Ankarur, överdrag med 14k guld, savonett, vit urtavla med timmar minuter och sekunder märkt "Atlas Watch Co". Diameter 4 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad. Glas till urtavla saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK