Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
359770

KAMIN, gjutjärn, "no. 92", J. & C. G. Bolinders Mekaniska Verkstads AB, 18/1900-tal.

Rund form. Tre fötter. Diam 34, H 65,5.

Slitage. Nyblästrad. Ej funktionstestad. Krön till Husqvarna no 18 medföljer.

Lähtöhinta
2 000 SEK