SLAGBORD, tidigt 1800-tal.

SLAGBORD, tidigt 1800-tal.

Furu, låda, två klaffar. Total längd 154, bredd 90, höjd 73 cm.

Slitage, fläckar, maskstunget, en klaff förkortad, renoverat samt kompletterat.

Lähtöhinta
2 000 SEK