Gunnar Cyrén

(Ruotsi, 1931-2013)
Gunnar Cyrén
(Ruotsi, 1931-2013)

SNAPSGLAS, glas, 7 st, "Nobel" Gunnar Cyrén, Orrefors. 1900-tal.

Dekor av fabeldjur i färg och guld. Höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet