360385

ÅRSUR, art deco, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Mässing. Med kupa. Märkt "Made in Germany", nyckel märkt "Hettich". Höjd inkl kupa 24 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Färgbortfall. Nyckel samt en lös del medföljer. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK