BARBORD, art deco, 1900-talets första hälft.

Mörkbetsad björk, svartlackerad rund skiva. Dörrar och lådor. Diameter 75 exkl handtag, höjd 59. Nyckel finns.

Slitage, repor, smärre skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK