Kellot
360455

BORDSUR, "No 66", N. Muller N.Y, 1900-tal.

Plåt och trä, dekor av blommor, djur samt pojke. Höjd 46 cm. Pendel medföljer. Nyckel finns.

Bruksslitage, skav, urtavlan med lagning samt glas saknas, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK