OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, bär signering

Den Kongelige Grönlandske Handels (KGH) ångskonertskepp GUSTAV HOLM i Davy sund på Östgrönland. Enligt lapp a tergo daterad 1929. 46 x 68.

Lähtöhinta
2 000 SEK