BORDSFOTOGENLAMPOR, ett par. Jugend, 1900-talets början.

Glas, bemålat med blomster. Kupor i glas. Metallfot. H 74.

En något lös i monteringen. Nagg. Senare kupor.

Lähtöhinta
2 500 SEK