Erik Juselius

(Suomi, 1891-1948)
Erik Juselius
(Suomi, 1891-1948)

ERIK JUSELIUS, olja på duk, signerad och daterad Åland -43.

Vårvinterlandskap med björkar. 37 x 29 cm.

Uppfodrad på pannå. Smärre hål efter häftstift. Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS