Karl Ingelius

(Suomi, 1885-1956)
Karl Ingelius
(Suomi, 1885-1956)

KARL INGELIUS, olja på pannå, signerad och daterad -43.

"Käringsund, Eckerö, Åland". 42 x 52 cm.

Några repor. Hål i duk.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS