GOLVLAMPA, "1557", Kosta Lampan AB, 1900-talets andra hälft.

Delvis kromad med svartlackerad skärm. Höjd ca 133cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK