FÅTÖLJ med PALL, "Ingrid", Bruno Mathsson, Dux, 1900-talets andra hälft.

Stomme av bok. Ljus klädsel i skinn. Brännstämplade.

Slitage. Fläckar. Djuphäftade knappar saknas på armstöden.

Lähtöhinta
2 500 SEK