Wilhelm Kuhnert

(Saksa, 1865-1926)
Wilhelm Kuhnert
(Saksa, 1865-1926)

WILHELM KUHNERT, etsning, sign. o nr 49/50.

Räv. Plåtstrl cirka 30x49.

Något gulnad. Eh examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK