Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

HALVMÅNEBORD, ett par, 1800-talets andra hälft.

Senare bemålning. Halvmåneformade skivor, svarvade ben. Längd 58 (+58) cm, bredd 107, 5 cm, höjd ca 74,5 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK