PARTI ACESSOARER och BRUKSSFÖREMÅL, 12 delar, bl a silver, tot vikt ca 90 gram, 1800-1900-tal.

Silverdosor, 3 st, silverask för sockerbitar, samt silverfodral för okänt innehåll. Lornjett, fingerborg, fickur, 2 samt dosa och miniförvaring för flaska. Höjd 2-15, samt flaska för olivolja/vinäger.

Smärre slitage, intryckningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK