SOLFJÄDRAR, 2st, troligen 1800-tal

Trä samt papper, med dekor av figurscen, längd ca 23,5 cm. Ben samt textil, dekor av växtslingor, längd ca 23 cm.

Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK