BARDISK samt BARSTOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Bardisk med tre hyllplan. Benställning i svartlackerad metall. Framsida klädd med häftad, svart skinnimitation. Detaljer i kromat stålrör och plast. L ca 135 cm, b ca 75 cm, h ca 100 cm.
Barstolar med benställning i metall och klädsel i skinnimitation.

Slitage, repor, fläckar. Skador på invändig klädsel i trä.

Lähtöhinta
2 000 SEK