HELMUT NEWTON, "Bergström", Paris 1976, offsetlitografi, sign.
Ur mappen "Special Collection", nr 09/24. Bladstrl. 38x27. Oramad.
Smärre slitage, veck i ett av hörnen. Bladet något gulnat.