SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets mitt.

Stomme i stål. Fyrdelad fot på hjul. Stoppad sits, klädd i blomstermönstrat tyg. Höj-och sänkbar.

Bruksslitage. Färgbortfall. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK