364850

ASK med LOCK, tenn, Herman Bergman konstjuteri, troligen Nils Fougstedt, 1930.

På locket reliefdekor av figurer. Längd 12, bredd 8,5, höjd 4,5.

Slitage. Märken och repor. Minnesgravyr på insidan av locket. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK