BOKHYLLA, "String", Design Nils Strinning, 1900-talets mitt.

Golvmodell. Grå stomme. Åtta smalare hyllplan, tre djupare hyllplan. Hyllplan delvis etikettmärkta. Bredd 80 Djup 20-30 Höjd 212 cm.

Bruksslitage. Ej monterad.

Lähtöhinta
2 000 SEK