ÉTAGÈRE, Louis XVI-stil, sent 1800-tal.

Intarsia i olika träslag, dekor av rutmönster samt växtslingor. Längd 45, bredd 32, höjd 81.

Slitage. Sprickor.

Lähtöhinta
4 000 SEK