BESTICKDELAR, 55 delar, silver, Olga, snarlika. Bla Zethelius och Möllenborg. 1800-1900-tal. Vikt (exkl knivar) ca3014g.

12+4 matgafflar, bla Möllenborg 1870-90-tal. 7+6+5 matknivar, ballongskaft med blad i rostfritt stål, bla Möllenborg 1870/80-tal. 6+12+3 matskedar varav 3 Zethelius, 1845/46.

Slitage. Bucklor. Monogramgravyrer.

Lähtöhinta
18 000 SEK