SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början.

Vitmålad och bronserad. Bakstycke med dekor av sfinxer. Bladhölstrade ben. Klädd sits. Längd 182.

Dekorskador och bortfall. Skadade ben. Slitage. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK