FOTOGRAFI, Marskalk Gustaf Mannerheim, signerad av Atelier Apollo, fotografiet taget 1937.

Porträtt av Marskalk Gustaf Mannerheim. Med dedikation från Mannerheim, daterad 1946.Bladstorlek 23 x 16.

Ej examinerad ur ram. Gulnat.

Lähtöhinta
1 500 SEK