TRÅGSOFFA, gustaviansk stil, 1800/1900-tal.

Sarg med dekor av bandfläta. Vitmålad med bronserade detaljer. Lösa plymåer. Längd 238 cm.

Bruksslitage. Renoverad och kompletterad.

Lähtöhinta
5 000 SEK