KAFFESERVIS, 4 delar, nysilver, rokokostil, AG Dufva Stockholm 1900-talets början.

Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna samt sockerskrin. Godronnerade sidor. Svängda fötter. Höjd 10-30.

Smärre slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 800 SEK