Kellot
366537

ARMBANDSUR, Ettore Sottsass och Christopher Redfern, Alessi, Italien, 2008.

Quartz, aluminium och stål, , grön urtavla, index med vita punkter, safirglas, modell AL12001. Svart läderband i original. Box och ytterkartonger finns.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på Alessi Showroom, Stockholm, 2008.

Lähtöhinta
1 500 SEK