Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

ANDERS ZORN , etsning, osignerad.

"Sommar", 1907. Troligtvis ur den osignerad upplagan i Ord och Bild (1910). Bildstorlek 17,5 x 12 cm.

Någon fläck. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK