366947

PIPHUVUD, silver och trä, Sofia Isbergs art, silverstämplar Isak Gustaf Sundström, Söderköping, 1877.

Skuren dekor, jaktmotiv. Längd ca 15cm.

Skaft saknas. Slitage. Repor. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK