Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

PHILIBERT-LOUIS DEBUCOURT, etsning, efter Vernet, 1800-talets första hälft.

"Cheval effrayé par la Foudre", bildstorl 57 x 66.

Gulnad med fläckar, kantveck med hål. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
2 000 SEK