ETT PAR LJUSSTAKAR OCH SKÅL, metall, Wurttembergische Metallwarenfabrik, 1930/40-tal.

Patinerad metall. Märkta.
Ljusstakarnas höjd ca 13,5. Skålens höjd ca 10,5, och diameter ca 35.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK