BONAD, rölakan, "Sjöbodar", signerad GL, Gertie Lindberg, Vävaregården. 1900-talets andra hälft. Ca 200x91.

Hamnläge med rödmålade fiskebodar.

Bruksslitage. Förberedd för vägghängning.

Lähtöhinta
2 500 SEK