Kellot
367752

ARMBANDSUR, 18 k guld, Zenith, 1953. Vikt med urverk ca 25 g.

Dam. Urtavla med förgyllda siffror och sekundvisare. Diameter 21 mm. Längd 17 cm. Säkerhetskedja.

Ej funktionstestad. Glas med repor. Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK