John Frederick Pasmore

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1820-1881)
John Frederick Pasmore

JOHN FREDERICK PASMORE, olja på duk, signerad.

Innegård med häst. Ca 50x42

Smärre enstaka repa, uppfodrad på pannå.

Lähtöhinta
4 000 SEK