SILVERFÖREMÅL, 4 delar, 1800-tal. Vikt ca 154 g.

Kåsa (höjd 7 cm). Ögonsköljare, 1825 (höjd 4 cm). Mugg, 1835 (höjd 6 cm). Skål (höjd 5 cm).

Åldersrelaterat slitage. Några lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK