SALONGSMÖBEL, 12 delar, tidigt 1900-tal.

Fanerad med lövträ. Soffa, 2 karmstolar, 6 stolar, 2 bord samt spelbord. Soffans längd 142 cm.

Repor. Slagmärken. Åldersrelaterat slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK